Shopinstar.com ile instagram`da alışveriş yapabilirsiniz

Shopinstar.com instagram kullanıcıları için ürünlerini satmalarına yardımcı olan yeni bir E-ticaret platformu.

Sizlerle bu hafta tanıştığım Shopinstar.com’u paylaşmak istiyorum. Shopinstar instagram’ın görsel gücünü kullanarak ve hashtag kullanım özelliğini ekleyerek kullanıcılara satmak istedikleri ürünleri kolayca instagram üzerinden satmalarını sağlayan bir platform.

Kullanıcılar, instagram’da satmak istedikleri ürünün fotoğrafını çekerek, profil hesaplarında paylaşıyorlar. Paylaşırken #shopinstar hashtag’ini kullanmaları ve fiyat bilgisini girmeleri gerekiyor. Satışa çıkan ve paylaşılan bu ürünler, daha sonra Shopinstar kullanıcıları tarafından görüntülenebiliyor.Ayrıca isteyen kullanıcılar web arayüzü üzerinden ilan verebiliyor ve instagram üzerinden girdiği ilanı düzenleyebiliyor.

 

instagramda satis

instagramda satis

Herhangi bir ürünü almaya karar verdiğinizde, instagram kullanıcı hesabınız ile giriş yaparak kolayca ürünü sipariş verebiliyorsunuz. Ürününüzü almak isteyen kullanıcılar, Taksit imkanı, 0 Risk sistem güvencesi, ucuz kargosu ve canlı destek hizmeti ile rahat şekilde ürüne ulaşmış oluyorlar.

Shopinstar kurucuları, instagramda satış yapmayı amaçlayan ancak güven problemi, destek eksikliği, kargo fiyatları ve sistemsizlik sebebi ile işlem yapmakta zorlanan kişi ve kurumlara yardımcı olmak için Nisan 2014’te kurduklarını web sitesinde açıkça belirtiyorlar.

instagramda kolayca satis

instagramda kolayca satis

 

Instagram, aktif aylık kullanıcı sayısının 200 milyonu aştığını duyurmuştu. Yeni bir girişim olması ile şuan Shopinstar.com kullanıcı sayısını ve alışveriş oranını bilemiyorum ama instagram’ın büyümesine bağlı olarak ürün satanlar için sosyal ticaretin aktif bir şekilde kullanılacağı bir platform olmaya da aday.  Aşağıdaki video’dan shopinstar ile ilgili hazırlanan video tanıtımı ve buradan da siteyi ziyaret ederek, satılan ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Instagram danismanlik hizmeti duyuru

 

 

 

 

 

Leave a Reply