Teşekkürler – Salihbosca.com 1 Yaşında

Tesekkurler2015 yılına çok az kaldı. 2014 yılı ise çok ama çok hızlı geçti. 5 Aralık 2013 yılında dijital pazarlama, sosyal medya ve özellikle Instagram’da pazarlama konularında yazmaya başladığım salihbosca.com bir yaşında. Bundan tam 1 yıl önce başladığım blog yolculuğumda bana eşlik eden siz değerli okuyucularıma ve takipçilerime çok teşekkür ederim.

Burada olup, ister bir yazı olsun ister onlarcası olsun zaman ayırıp, yazılarımı okuduğunuz için size çok Teşekkür ederim. Paylaştıklarımın sizlere faydalı olmasını ve sizlere bir şeyler katmış olmasını umuyorum.

Yazdıklarımı sadece okumakla kalmayıp, başkalarının istifade etmesi için paylaşan siz değerli takipçilerime ve okurlarıma yine çok Teşekkürler. Yazılarımı değerli bulduğunuz ve paylaşmaya değer gördüğünüz için çok Teşekkürler. Çünkü paylaşımlarınız benim için çok anlamlı ve değerli.

Blog’umu ziyaret eden, yazılarımı okuyan, yorum yazan, beğenen ve beni Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Linkedin’den ekleyen herkese çok Teşekkürler. Blog’umu ziyaret etmeniz benim için yine aynı şekilde çok önemli.

Blog’um sayesinde birçok farklı insanla tanışma ve etkileşim kurma fırsatı elde ettim. Yazılarım, blog dizaynı, yorumlarım hakkında yapıcı geri dönüşler sayesinde ben de çok şey öğrendim.

Son olarak, bu yolculukta sabırla beni destekleyen eşime, aileme ve yakın arkadaşlarıma destekleri için çok ama çok Teşekkürler.

2014 yılı çok çabuk geçti evet ama bir o kadar da öğretici ve bilgi dolu geçti.

2015 yılının da öğretici, bir o kadar bilgi dolu, sağlıklı ve huzurlu geçmesi temennisi ile….

Leave a Reply