Instagram Güncellendi: Fotoğraf başlıklarını düzeltme ve Kullanıcı Arama Özellikleri Geliştirildi. 

Instagram geçtiğimiz günler’de birçok kullanıcısını mutlu edecek birkaç yeni değisiklik yaptığını duyurdu.

Daha önce kaç defa paylaşmış olduğunuz fotoğraflara eklemiş olduğunuz yazıları dakika geçmeden değiştirmeye çalıştınız?

Artık eskisi gibi başlığını beğenmediğiniz fotoğrafı ve yapılan yorumları düzeltmek için silmenize gerek yok. Hiçbirsey değiştirmenize gerek kalmadan sadece yazmış olduğunuz başlığı değiştirebilirsiniz. Geri kalan herşey aynı kalabilir.

Instagram’a göre bu özellik instagram kullanıcıları tarafından en çok yapılması istenilen değisikliklerden biri. Paylaşımınızın altında başlığı istediğiniz şekilde düzeltmenizi sağlayacak düzelt seçeneğini görebilirsiniz.

Takip Edebileceğiniz Yeni Hesapları Keşfedebilirsiniz

En son yapılan güncelleme ile yeni hesapları keşfetmek ve markaları takip etmek de oldukça kolay. Benzerleri Keşfet bölümü’nü açtığınızda karşınıza “Fotoğraflar” ve “Kullanıcılar” başlıkları çıkıyor. instagram guncellenmesi

Yeni Kullanıcılar Başlığı ile instagram sizin ilginizi çekebileceğini düşündüğü kullanıcı hesaplarını gösteriyor. Fotoğraflar bölümü‘de mevcut takip ettiğiniz hesaplara bağlı olarak sizlere takip edebileceğiniz yeni hesaplar tavsiye ediyor yeni benzer şekilde çalışıyor.

Yeni Güncellemeyi hem IOS hem de Android‘de bulmak mümkün.

Instagram, kullanıcıların isteklerini dinleyerek ilerleyen günlerde yeni güncellemeler yapacaktır eminim. Bana da ulaşan sorular arasında birden fazla instagram hesabını yönetme nasıl yapılır? Güncelleme işlemi daha kolay nasıl olur? gibi sorular var.

Peki, sizin instagram yönetimi’nden yapmalarını istediğiniz yeni güncellemeler ve değişiklikler neler? Eminim sizin de bana ulaşan sorular kadar değişmesini istediğiniz özellikler mutlaka vardır. Bunları aşağıda benimle paylaşabilirsiniz.

Instagram danismanlik hizmeti duyuru

 

Leave a Reply