Startup Turkey 2014 Şubat’da

454089705_640

Etohum‘u kurulduğu ilk yıldan itibaren yurtdışından takip etme fırsatım oldu. Etkinliklerine Londra’da yaşadığım için katılamamıştım ama birçok seminer ve toplantılarını online canlı olarak pozitiftv‘den izleme şansım oldu. Kasım ayı sonuna doğru Londra’da düzenlenen etkinlikte hem etohum ekibi hem de Türkiye ve ingiltere’den girişimcilerle tanışma fırsatımız oldu. Sevgili Burak Büyükdemir‘in öncülüğünde kurulan ve Türkiye internet ekosisteminin oluşmasında büyük emeği olan etohum her yıl düzenlemiş olduğu StartupTurkey etkinliği ile de kendi işini kurmak isteyen ve İnternet girişimini yatırımcılara sunmak isteyen girişimciler için çok güzel fırsat sunuyor.

2014 yılı StartupTurkey etkinliği bu yıl 20-22 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek. 75 girişim ve 700 katılımcının beklendiği 3 günlük etkinliğin ilk konuşmacılarını aşağıda görebilirsiniz.

Tim Chang (Mayfield), Scott McKinley(Nielsen), Marvin Liao, Shuhei Morofuji (BM-SMS JP), Shuichi Takenaga (Aucfan), Teruhide Sato (Netprice), Sina Afra (Markafoni), Cem Sertoğlu (Earlybird), Ahmed Alkhatib (Markavip), Mary Ghobrial (Sukar), M. Serdar Kuzuloğlu etkinlikte olacaklar.

2014 yılında seçilecek Etohum girişimlerinin ve yurtdışından davet edilecek girişimlerin sunum yapacakları toplantıya sadece davetli konuklar katılabilecekler.

StartupTurkey ekibine aşağıdaki Twitter ve Facebook bilgilerinden de ulaşabilirsiniz.

* Twitter: http://twitter.com/startupturkey

* Facebook: http://www.facebook.com/startupturkey

Leave a Reply