Instagram Hikayeleri’ne Eski Fotoğraf ve Videolar Nasıl eklenir?

Instagram Hikayeleri’ne Eski Fotoğraflar ve Videolar Nasıl eklenirTüm dünya Instagram Hikayelerini konuşuyor. Kimileri Instagram’ın yapmış olduğu bu yeni özelliği beğense de kimileri pek de memnun olmuşa benzemiyor. Her ne kadar bu özellik Snapchat’den esinlenmiş olsa da, filtre ve lensler gibi bazı Snapchat özellikleri bu özellikde bulunmuyor. Ancak Snapchat’de olmayan ve Instagram hikayelerin de var olan bir özellik var ki, Snapchat kullanıcılarını bile kıskandıracak cinsden. Eski Fotoğraf ve Video’larınızı Cep telefonunuzdan Instagram Hikayelerinize ekleme özelliği.

Instagram Hikayeleri ilk duyurulduğunda birçok kullanıcı eski fotoğraf ve video’ları nasıl ekleyebileceklerini sormaya başladı. Birçok kullanıcı eklenemeyeceğini düşünüyor(du) ancak bir hareketle eski fotoğraf ve video’larınızı Instagram Hikayelerinize ekleyebilirsiniz. Instagram bunu açık açık paylaşmıyor ama aşağıda paylaştığım gibi siz de kolay bir şekilde bu özelliği kullanabilirsiniz.

ingilterede-dil-egitimi-reklam

Fotoğraf veya video eklemek istediğinizde ekranı yavaşça aşağı doğru çekin, video ve fotoğraflarınızın orada olduğunu göreceksiniz. Bir tık ile ekleme işlemini yapabilirsiniz. Eklemiş olduğunuz fotoğraf ve video’lara da yazı yazabilir ve şekil çizebilirsiniz.

Ancak, ekleyeceğiniz video ve fotoğrafların son 24 saat içerisinde çekilmiş olması gerekiyor.

Aşağıdaki GIF’te de fotoğraf ve video’nın nasıl eklendiğini görebilirsiniz.

Instagram Hikayeleri’ne Eski Video ve Fotoğraflar Nasıl eklenir

Instagram Hikayeleri’ne Eski Fotoğraf ve Videolar Nasıl eklenir? sorusunun cevabı tamam. Bir sonraki soru şu, Facebook Instagram Hikayelerine yüz tanıma özelliklerini ne zaman ekleyecek?

6 Comments

  1. mturker38 13 Nisan 2017
  2. Baris 9 Mayıs 2017
    • admin 23 Mayıs 2017
  3. sinem 15 Ocak 2018
    • Rumuz 30 Haziran 2018
  4. Kübra 16 Eylül 2018

Leave a Reply