Instagram 5 yeni filtre ve slow motion özelliğini duyurdu

Slumber, Crema, Ludwig, Perpetua ve Aden. Bunların ne olduğunu henüz duymayanlar vardır diye tahmin ediyorum. Bahsetmiş olduğum beş isim instagram’ın yeni duyurduğu beş yeni filtrenin ismi.

Hyperlapse ile hızlı video çekmenin keyfini yaşayanlar bu yeni duyurulan filtreler ile beraber instagram’da slow motion video’da çekip paylaşabilecekler.

Instagram resmi blog’unda yapmış olduğu duyuruda, en son 2012 yılında Mayfair ve Willow isimli iki filtreyi tanıttıkarını ve o günden bugüne hem fotoğraf trendlerinde ciddi gelişmeler olduğunu hem de akıllı telefonların kamera özelliğinin geliştiğini belirtti. Bu gelişmeler aynı zamanda fotoğraf paylaşımı için zaman ayıran ciddi bir topluluk oluşturdu.

Sanat, moda, dizayn ve fotoğrafçılıktan esinlenen ekip kullanıcıların daha yumuşak renkleri kullanabilecekleri bu yeni filtrelerin şuan en iyi filtreler olduğunu paylaştı.

Son olarak, herkesin en sık kullandığı filtreleri düzenlemek için Yönet uygulamasını da filtrelere eklediğini belirten Instagram, böylece kullanıcılar daha az kullandıkları filtreleri saklayabilecek ve kullanma sıklığına göre sıralayabilecek.

IOS ve Android kullanıcıları için bu güncellemeleri kullanmak mümkün.

Bu yeni gelişme ve güncellemenin kullanıcı tarafında olumlu karşılanacağını düşünüyorum.

Siz bu yeni filtreleri kullandınız mı? Düşüncelerinizi aşağıda paylaşabilirseniz sevinirim.

 

InstagramAdenFilter InstagramSlumberFilter InstagramPerpetuaFilter InstagramLudwigFilter InstagramCremaFilter

Leave a Reply